Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

Misja Firmy

Misja firmy opiera się głównie na realizacji precyzyjnie ustalonych założeń oraz świadomym dążeniu do nieskrępowanego rozwoju. Życzylibyśmy sobie ciągłego poszerzania horyzontów firmy Pylon Audio w wielu dziedzinach jej działalności. W przyszłości widzimy siebie jako prężną i szanowaną firmę, nadającą kierunek szerokiej branży audio. Pragniemy być rozpoznawalną marką, kojarzoną z najlepszą jakością i produktami z najwyższej półki. Wierzymy, że możliwe jest osiągnięcie takiego standardu zestawów głośnikowych, który nadawałby priorytetowy ton wszelkim nowym odkryciom w tej dziedzinie.

Nie bez znaczenia jest dla nas promocja polskiej marki i rodzimej jakości. Chcemy przekonać bardzo wymagający, zagraniczny rynek, że potrafimy zająć przodujące miejsce w szeregu największych, światowych korporacji związanych z przemysłem audio.

Do naszych obecnych celów należy koncentracja na jednym, kluczowym atrybucie charakteryzującym naszą firmę, by z tej perspektywy przyciągała rzesze zainteresowanych. Pozwoli nam to na dalsze budowanie jakości, po kolei w każdym z pozostałych obszarów.

Na dziś cechą szczególną, wyróżniającą nasze produkty jest konstrukcyjna wirtuozeria w projektowaniu zestawów głośnikowych i przemyślane wzornictwo. Konsekwentnie podążając za realizacją wszystkich celów naszej misji, dziękujemy za ciepłe przyjęcie, pozytywny odbiór i uznanie dla naszych produktów.