Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

Obudowy głośnikowe

Wykwalifikowana kadra oraz rozbudowany park maszynowy czyni Nas liderem w produkcji obudów na rynku krajowym. Nasza firma zajmuje się produkcją obudów głośnikowych od wielu lat, które wykonujemy z płyty wiórowej 12 mm, 16 mm, 18 mm i płyty MDF 12 mm, 16 mm, 18 mm, 22mm, produkty te są okleinowane folią PCV w różnych kolorach (wenge, orzech, czarny, calvados, dąb mleczny).

Park maszynowy przystosowany jest do produkcji masowej obudów dlatego też głównym atutem naszej firmy jest szybkość dostarczenia produktu finalnego. Aktualnie produkujemy obudowy z krawędzią prostą lub zakrzywioną ale wykonujemy również zamówienia pod indywidualne potrzeby klienta np. obudowy wykonane w litym drewnie wykończone na wysoki połysk (lakier fortepianowy) lub olejowoskiem (okleina naturalna). Na chwilę obecną z naszych usług korzysta wiele Polskich firm między innymi znana na rynku światowym firma Tonsil z Wrześni.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą na produkcję obudów głośnikowych i chcieli by Państwo zapoznać się z kalkulacjami cenowymi to prosimy o przesłania zapytania cenowego na adres e-mail biuro(at)pylonsa.plTekst alternatywny

Wyróżniamy się:

- wyspecjalizowanym parkiem maszynowym,
- wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą,
- obudowy wykonujemy techniką klejenia pcv jak i fornirowania płyt wiórowych oraz mdf,
- gwarantujemy 100% powtarzalność obudów głośnikowych,
- szybką realziacją zamówienie na obudowy głośnikowe.

Przykładowe realizacje: