Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

Pokój odsłuchowy

01.09.2017 - z uwagi na przenosiny zakładu produkcyjnego do nowej lokalizacji bardzo prosimy Państwa o potwierdzenie swojego przyjazdu w celu dokonania odsłuchów naszych produktów minimum dwa dni wcześniej. Z góry przepraszamy za utrudnienia oraz dziękujemy za wyrozumiałość.

Drodzy Klienci.
Firma Pylon Audio z przyjemnością zaprasza do pokoju odsłuchowego, który stanowi integralną częścią odbioru muzyki. Na jakość dźwięku wpływa kilka podstawowych czynników jakimi są: odpowiedni sprzęt audio, zestaw głośnikowy oraz pomieszczenie służące do odsłuchu o właściwie wyprofilowanej akustyce. Nowy pokój odsłuchowy Pylon Audio został skonstruowany z dużą precyzją i uwagą, aby możliwe było słuchanie muzyki w komforcie oraz odbieranie dźwięków w ich najbardziej naturalnej formie.

Firma Pylon Audio pragnie dać Państwu możliwość bezpośredniego zapoznania się z pełnym asortymentem produktów. Dla Państwa użytku i komfortu zaprojektowaliśmy nowoczesny pokój odsłuchowy, który umożliwi odsłuch każdego zestawu, a później jego obiektywną ocenę. Zapewniamy w pełni naturalne brzmienie dźwięku dzięki doskonałej akustyce pomieszczenia. Gwarantujemy odsłuch kolumn w niemal każdym zestawieniu: 2.0, 5.0. Służymy pomocą i fachowym doradztwem w zakresie doboru indywidualnego zestawu głośnikowego. Chętnym i dociekliwym proponujemy spotkanie z inżynierami i projektantami czuwającymi nad procesem produkcji urządzeń audio. Chętnie skompletujemy dla Państwa odpowiedni sprzęt audio oraz dopasujemy najlepszy rodzaj głośników.

Dzięki nowoczesnemu pomieszczeniu odsłuchowemu gwarantujemy naszym klientom wysoki standard zakupów, a nade wszystko prezentację każdego zestawu oraz możliwość bezpośredniego zapoznania się z ich kolorystyką oraz designem. Całości dopełni komfort płynący z odsłuchu oraz jakość i całkowicie naturalny dźwięk, który skomponuje niezwykłe słuchowe doznanie.

Nasza lokalizacja - Pokój Odsłuchowy w Pylon Audio


Pokaż Siedziba Firmy Pylon Audio na większej mapie