Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

Kolumny Topaz 20

Topaz 20 - połączenie uniwersalności i żywiołowości.

Nowa seria zestawów głośnikowych Topaz 20 to dwudrożny zestaw głośnikowy zbudowany w oparciu o starannie wyselekcjonowane celulozowe przetworniki. Głośnik średniowysokotonowy zapewnia rzadko spotykaną finezję i naturalność w reprodukowanym przez siebie paśmie, jego uzupełnieniem jest 17cm głośnik niskośredniotonowy z powlekaną membraną. Tradycyjnie firma Pylon Audio wykonała zwrotnicę z komponentów wysokiej klasy, której dopełnieniem jest okablowanie z miedzi beztlenowej.

Jeżeli uwiodło Państwa brzmienie kolumn Pearl, to z pewnością dacie się ponieść magii zestawu głośnikowego Topaz 20, który charakteryzuje się jeszcze precyzyjniejszą sceną, spójnością oraz naturalnością barwy brzmienia. Niepowtarzalne w tym zakresie cenowym wokale i plastyka średnich tonów pozwalają na uzyskanie spektaklu płynności oraz emocji, a przy tym poczucia obcowania z dużą konstrukcją, dysponującą solidnym fundamentem basowym. Całość brzmienia przyprawiona jest klimatem pięknej, analogowej barwy.

Kolumny Topaz 20 dzięki swej ujmującej muzykalności sprawdzą się z każdym gatunkiem muzycznym w pomieszczeniach do 30m2.

Zapraszamy na prezentację naszych kolumn do salonu firmowego oraz sieci autoryzowanych dealerów.


Tekst alternatywny     

Poniżej przedstawiamy specygikację techniczną zestawu głośnikowego Topaz 20 marki Pylon Audio

Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia38Hz - 20kHz
Moc nominalna50 W
Moc maksymalna80 W
Efektywność86dB
Wymiary [W x H x D]210 x 930 x 250 mm
Waga18 kg / sztuka
Głośnik niskotonowyPylon Audio PSW 17-80.8
Głośnik wysokotonowyPylon Audio PST T-70.08
Gwarancja3 lata + 1 rok (rejestracja produktu)
Mufy pod kolceTak
MaskownicaTak/opcja
Dostępne kolory: Czarny, wenge, orzech.

Rekomendacja od StereoLife dla kolumn Topaz 20."... Zwykle w tym akapicie piszę jeszcze coś, o czym nie wspomniałem w żadnym z powyższych. Tym razem nie ma sensu się produkować, bo werdykt jest jeden. Pylon Audio Topaz 20 to kolumny o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny". - czytaj
W imieniu całego zespołu pragniemy podziękować za poświęcony czas testując zestaw głośnikowy Topaz 20 oraz za możliwość zaprezentowania kolumn na łamach Państwa portalu.


Nagrodę roku otrzymał zestaw głośnikowy Topaz 20.Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować iż produkowany przez nas zestaw głośnikowy Topaz 20 otrzymał nagrodę roku 2012r. przyznaną przez magazyn HD-opinie.pl - czytaj
W imieniu całego zespołu pragniemy podziękować redakcji HD-Opinie.pl za otrzymane wyróźnienie jako produkt roku 2012r.

Recenzja zestawu głośnikowego Topaz sporządzona przez HD-opinie.pl czytaj
W imieniu całego zespołu pragniemy podziękować za poświęcony czas testując zestaw głośnikowy Topaz oraz za możliwość zaprezentowania kolumn na łamach Państwa portalu.

Kolumny Pylon Audio Topaz 20 - zapowiedź testu przeprowadzonego przez HD-Opinie.pl czytaj

Krótki wywiad przeprowadzony przez HD-Opinie.pl na tegorocznym AudioShow (2012r.), gdzie zaprezentowaliśmy linię Topaz 20 oraz Topaz 15. czytaj


Topaz 20 - odkryciem roku 2013/2014. czytajRecenzja zestawu głośnikowego Topaz 20 sporządzona przez Stereo i Kolorowo - Underground czytaj
W imieniu całego zespołu pragniemy podziękować za poświęcony czas testując zestaw głośnikowy Topaz oraz za możliwość zaprezentowania kolumn na łamach Państwa bloga.

Kolumny Pylon Audio Topaz - zapowiedź testu przeprowadzonego przez Stereo i Kolorowo - Underground czytaj


High Fidelity - w kilku zdaniach o naszej wystawie na tegorocznym AudioShow (2012r.). czytaj

Zdjęcia zestawu Topaz 20

  • czarny jesion: