Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

Kolumny Topaz 15

Topaz 15 - połączenie uniwersalności i żywiołowości.

Zestaw głośnikowy Topaz 15 jest kontynuacją linii znanych już kolumny Topaz 20.

Dzięki zastosowaniu mniejszego głośnika niskośredniotonowego zyskaliśmy kompaktowe rozmiary konstrukcji, która dedykowana jest do nie dużych pomieszczeń. Niewielki, oczywisty ze względu na gabaryty obudowy i użytego głośnika kompromis w zakresie basu jest praktycznie nieodczuwalny.

Kolumny Topaz 15 to dwudrożny zestaw głośnikowy zbudowany w oparciu o starannie wyselekcjonowane celulozowe przetworniki. Głośnik średniowysokotonowy zapewnia rzadko spotykaną finezję i naturalność w reprodukowanym przez siebie paśmie, jego uzupełnieniem jest 13cm głośnik niskośredniotonowy z powlekaną membraną. Tradycyjnie dla firmy Pylon Audio w zwrotnicy użyto komponentów wysokiej klasy, której dopełnieniem jest okablowanie z miedzi beztlenowej.

Jeżeli zakochaliście się Państwo w brzmieniu kolumn Pearl to z pewnością dacie się uwieść magii zestawu głośnikowego Topaz 15, który charakteryzuje się jeszcze precyzyjniejszą sceną, spójność oraz naturalnością barwy brzmienia. Niepowtarzalne w tym zakresie cenowym wokale i plastyka średnich tonów pozwalają na uzyskanie spektaklu płynności oraz emocji a przy tym poczucie obcowania z dużą konstrukcja dysponującą solidnym fundamentem basowym. Całość brzmienia przyprawiona jest klimatem pięknej, analogowej barwy.

Kolumny Topaz 15 dzięki swej ujmującej muzykalności sprawdzą się z każdym gatunkiem muzycznym w pomieszczeniach do 25m2.

Zapraszamy na prezentację naszych kolumn do salonu firmowego oraz sieci autoryzowanych dealerów.


Tekst alternatywny     

Poniżej przedstawiamy specygikację techniczną zestawu głośnikowego Topaz 15 marki Pylon Audio

Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia45 - 20kHz
Moc nominalna40 W
Moc maksymalna70 W
Efektywność85dB
Wymiary [W x H x D] 175 x 930 x 220 mm
Waga16 kg / sztuka
Głośnik niskotonowyPylon Audio PSW 13-80.8
Głośnik wysokotonowyPylon Audio PST T-70.08
Gwarancja3 lata + 1 rok (rejestracja produktu)
Mufy pod kolceTak
MaskownicaTak/opcja
Dostępne kolory: Czarny, wenge, orzech.

Zestaw głośnikowy Topaz 15 jako produkt roku 2013r.Recenzja zestawu głośnikowego Topaz sporządzona przez Stereo i Kolorowo - Underground czytaj
W imieniu całego zespołu pragniemy podziękować za poświęcony czas testując zestaw głośnikowy Topaz 15 oraz za możliwość zaprezentowania kolumn na łamach Państwa bloga.

Kolumny Pylon Audio Topaz - zapowiedź testu przeprowadzonego przez Stereo i Kolorowo - Underground czytaj


Zestaw głośnikowy Topaz 15 polecany przez HD-opinie.pl.Recenzja kolumn głośnikowych Pylon Audio Topaz 15 przeproawdzona przez HD-opinie.pl. czytaj
W imieniu całego zespołu pragniemy podziękować za poświęcony czas testując zestaw głośnikowy Topaz 15 oraz za możliwość zaprezentowania kolumn na łamach Państwa portalu.

Kolumny Pylon Audio Topaz - zapowiedź testu przeprowadzonego przez HD-opinie.pl. czytaj

Zdjęcia zestawu Topaz 15