Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

kolumny Sapphire 31 StereoLife Edition.

Szanowni Państwo z przyjemnością prezentujemy limitowaną zestaw głośnikowy Sapphire 31 StereoLife Edition.

W dniu dzisiejszym (01.06.2015r.) wprowadziliśmy do sprzedaży limitowaną wersję zestawu głośnikowego zaprojektowanego w współpracy z recenzentami portalu StereoLife. Limitowana wersja kolumn otrzymała nazwę Sapphire 31 StereoLife Edition i automatycznie uzyskały status flagowego modelu w ofercie firmy. Jak sugeruje sama nazwa, jest to specjalna, fabrycznie stuningowana wersja bazowego modelu Sapphire 31, który po teście w jednym z najpopularniejszych internetowych magazynów audio w Polsce został włączony do redakcyjnych systemów odsłuchowych, otrzymując nagrodę "Wybór Redakcji". Dla recenzentów StereoLife kolumny te stały się punktem odniesienia w swojej kategorii cenowej.

Żaden produkt nie jest jednak tak dobry, aby nie dało się go poprawić. Zapadła więc decyzja o wprowadzeniu ulepszonej wersji tego modelu, zaprojektowanego przez naszych inżynierów w współpracy z dziennikarzami dysponującymi wieloletnim doświadczeniem w zakresie testowania sprzętu hi-fi. Aby podkreślić wyjątkowy charakter kolumn Sapphire 31 StereoLife Edition, będą one oferowane wyłącznie w najbardziej ekskluzywnym wykończeniu - białym lakierze o wysokim połysku. Każda para będzie sprzedawana wraz z kompletem akcesoriów takich, jak kolce antywibracyjne Exclusive z metalowymi podkładkami. Sapphire 31 StereoLife Edition stał się obecnie najlepszym zestawem głośnikowym w katalogu Pylon Audio.

Z zewnątrz nowe kolumny wyróżniają się nie tylko eleganckim, połyskliwym lakierem, ale także kilkoma dopieszczonymi detalami: jak najwyższej jakości terminale WBT czy specjalną tabliczką znamionową, która nosi oznaczenia Pylon Audio i StereoLife. Najwięcej zmian wprowadzono jednak w wewnętrznej konstrukcji tych wyjątkowych podłogówek. Sapphire 31 StereoLife Edition otrzymały podwójnie wzmocnione obudowy, do których wytłumienia użyto naturalnej, owczej wełny. Zastosowanie tego materiału pozwoliło na uzyskanie bardziej namacalnego i realistycznego brzmienia opartego na szybszym, ale wciąż bardzo głębokim i soczystym basie. Kluczowym elementem pozwalającym na wydobycie z głośników maksimum ich możliwości było dobranie na drodze testów lepszego okablowania wewnętrznego. Dzięki tej modyfikacji uzyskano niezwykle otwarty zakres wysokich tonów i prawdziwie trójwymiarową przestrzeń. Przetworniki pozostały takie same, jak w bazowej wersji Sapphire 31 ponieważ osobom uczestniczącym w projektowaniu nowego modelu zależało na wydobyciu pełnego potencjału tych głośników, a nie tworzeniu nowej konstrukcji od podstaw. Wielu klientów pokochało największe wolnostojące kolumny Pylon Audio za ich pełnopasmowe, dynamiczne i naturalne brzmienie. Zafundowanie im fabrycznego tuningu przy współpracy z ekspertami pozwoliło wynieść te zestawy na zupełnie nowy wyższy poziom, jednocześnie zachowując charakter standardowej wersji Sapphire 31.

Kolumny dedykowane są pomieszczeniom 20 - 42 m2 w których odnajdą się optymalnie.

Zapraszamy na prezentację naszych kolumn do salonu firmowego oraz sieci autoryzowanych dealerów.


Tekst alternatywny     

Poniżej przedstawiamy specygikację techniczną zestawu głośnikowego Sapphire 31 StereoLife Edition marki Pylon Audio

Impedancja8 Ω
Pasmo przenoszenia32Hz-20kHz
Moc nominalna140 W
Moc maksymalna200 W
Efektywność88dB
Wymiary [W x H x D]240 x 1000 x 300 mm
Waga23,5 kg / sztuka
Głośnik niskotonowyPylon Audio PSW 20-120.8
Głośnik średniotonowyPylon Audio PSW 13-80.8
Głośnik wysokotonowyPylon Audio PST T-120.6 (Seas 27TDC)
Obudowa typu basrefleks
Gwarancja3 lata + 1 rok (rejestracja produktu)
Kolce + podstawkiTak
Dostępne kolory: Biały HG

Recenzja - Sapphire 31 StereoLife Edition.

Na łamach portalu StereoLife ukazała się recenzja limitowanej wersji kolumn Sapphire 31 StereoLife Edition - fabrycznie stuningowanej wersji Sapphire 31, stworzonej w współudziale z redakcją StereoLife. Recenzję przygotował Dawid Grzyb.
Dawid Grzyb jest dziennikarzem specjalizującym się w sprzęcie audio i fotografem na stałe współpracującym z czasopismami "Audio-Video" oraz "Hi-Fi i Muzyka", a także portalami PCLab oraz 6moons. W ramach wolnego czasu pracuje i nie kryje się z tym, że to jego hobby. - czytaj
W imieniu całego zespołu Pylon pragniemy podziękować za poświęcony czas testując zestaw głośnikowy Sapphire 31 StereoLife Edition!

Fotorelacja z premiery Sapphire 31 StereoLife Edition.

w salonie Hi-Ton w Warszawie odbyła się premiera kolumn Sapphire 31 StereoLife Edition. Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy, że mimo upałów, poświęcili nam swój czas i wzięli udział w pokazie. - czytaj


Sapphire 31 jako "WYBÓR REDAKCJI" StereoLife!"(...)Sapphire 31 to po prostu fajne, koncertowe brzmienie w zgrabnym opakowaniu. Są to jedne z niewielu kolumn w cenie do 5000 zł za parę, które spokojnie można zestawić nawet ze znacznie droższą elektroniką, co bardzo dobrze świadczy o klasie samej konstrukcji i stwarza warunki do ulepszania systemu w przyszłości.(...)" - czytaj
W imieniu całego zespołu Pylon Audio serdecznie dziękujemy za czas, który poświeciliście Państwo testując kolumny Sapphire 31 oraz za okazaną możliwość prezentacji zestawu na łamach Państwa portalu.

Zdjęcia zestawu Sapphire 31 StereoLife Edition.


  • wybarwienie orzech: