Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

Recenzje zestawu głośnikowego Topaz Monitor

grudzień 16, 2013 Źródło HD-opinie.pl
Wybór Redakcji od HD-opinie dla kolumn Topaz Monitor.

"...Topazy Monitor to znakomite podłogówki bliskiego pola, to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących kompaktowego zestawu do nagłośnienia niewielkiego pokoiku, do gabinetu, do sypialni."

Czytaj Więcej →
listopad 24, 2013 Źródło Audiostereo.pl
Klub Audiostereo.pl wyróżnił kolumny Topaz Monitor prezentowane w czasie AudioShow 2013r.

... O dźwięku powiem w skrócie - wybitny w swojej cenie i to nie jest przesada. Nieźle brzmiał często grany w tym pokoju, znany kawałek wykonywany przez Johna Lee Hookera. Charakterystyczny tembr czarnoskórego wokalisty oraz dźwięki jego gitary, wypadały bardzo realistycznie. Widziałem zdziwione miny zwiedzających, że niewielkie głośniczki potrafią grać z tak dużym rozmachem. Minimonitory sprawdzają się znakomicie w takich pomieszczeniach, jak pokoje wystawowe podbijające najniższe częstotliwości. Jeśli macie u siebie niewiele miejsca, to warto zainteresować się kolumienkami Pylona z serii Topaz.

Czytaj Więcej →
listopad 21, 2013 Źródło HighFidelity.pl
Topaz Monitor otrzymał nagrodę przyznaną przez High Fidelity jako Best Sound w czasie AudioShow 2013r.

Po raz kolejny w tym roku odwiedziłem - niejako obowiązkowo - pokój firmy Pylon i po raz kolejny wyszedłem skonsternowany. Monitory za około 1500 zł grały tak, że połowa wystawców z dużo droższym sprzętem powinna się schować do mysiej dziury i tam siedzieć. Podejrzewam, że bezpośrednia konfrontacja z niektórymi dużo droższymi konstrukcjami mogłaby spowodować bardzo ciekawy efekt, ale obawiam się, że spora część konkurentów nie zgodziłaby się na coś takie porównanie z przyczyn różnych. W każdym razie, jak na swoją cenę grały bardzo dobrze, a może nawet wybitnie. Zaraz po wejściu do pokoju rzucało się w uszy, że tutaj coś ciekawego się dzieje. Patrząc na cenę głośników wielu zwiedzających miało nietęgie miny. Brawo!

Czytaj Więcej →