Tekst alternatywnyTekst alternatywny Tekst alternatywny

Recenzje zestawu głośnikowego Pearl Front

grudzień 4, 2011 Źródło Stereo i Kolorowo - Underground
Pylon Pearl Front - recenzja zestawu głośnikowego Pearl sporządzona przez Stereo i Kolorowo - Underground

"Pierwsze, co pomyślałem, że, to niemożliwe, aby kolumny za niecałe 1000zł tak dobrze grały! A grają. Do uszu dobiega w pełni zharmonizowany dźwięk o dużym nasyceniu średnicy, wyraźnej górze oraz silnym, mięsistym basie o dużej dynamice. Brzmienie kolumn jest wyjątkowo dobrze skomponowane, czuć tu solidną robotę konstruktorską, bo dźwięk jest rasowy i dojrzały. Ciekawie rysowana jest przestrzeń i głębia, a także stereofonia – słuchacz ma rzeczywistą ułudę przebywania na koncercie albo wrażenie obecności muzyków w pokoju odsłuchowym."

Czytaj Więcej →
grudzień 02, 2011 Źródło HighFidelity.pl
Oficjalne przyznanie nagrody Roku 2011 przez magazyn High Fidelity za kolumny podłogowe Pearl. Jako cały zespół pragniemy podziękować za otrzymane wyróżnienie.

"Niezwykły debiut tej polskiej firmy nie mógł chyba lepiej wstrzelić się w swój czas. Niedrogie, fantastycznie grające kolumny to coś, na co od dawna czekaliśmy. Można wprawdzie dodać do tego, że to polskie kolumny, ale chyba nie trzeba, bo spłycałoby to wartość samego wyboru. To po prostu znakomite kolumny, o pełnym, dynamicznym dźwięku i bardzo dobrze ustawionej barwie, za nieduże pieniądze. Tyle wystarczy za wszystko."

Czytaj Więcej →
listopad 8, 2011 Źródło HighFidelity.pl
Pylon Pearl Front - nagroda roku 2011

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować iż produkowany przez nas zestaw głośnikowy Pearl otrzymał nagrodę roku 2011r. przyznaną przez magazyn High Fidelity.

wrzesień 1, 2011 Źródło HighFidelity.pl
Ukazała się recenzja zestawu głośnikowego Pearl na niezależnym portalu audio High Fidelity stworzona przez redaktora naczelnego p. Wojtka Pacułę.

"Jak mówię, kolumny grają jak jedno źródło dźwięku, niemal punktowo. Wypróbowałem je z bardzo szerokim wachlarzem stylów muzycznych, katując niskimi dźwiękami elektroniki, pieściłem wysublimowanymi dźwiękami głosów Montserrat Figueras i Sinatry. Dźwięk zawsze miał ten sam charakter, na plan pierwszy wychodziły podobne elementy, potwierdzając konsekwencję tego projektu."

Czytaj Więcej →
czerwiec 5, 2012 Źródło Pylon Audio
Pylon Pearl – oceniamy rok po powstaniu - videotesty.pl

Czytaj Więcej →